11 Ocak 2018 Perşembe

Kütahyada Haberleri İnternetten Okumak

Kütahya için gündem ve güncel bilgileri eskisi gibi gazetelerden okumak pek de mümkün değil. Gazeteler basılıp elimize geçinceye kadar günümüz teknolojisiyle cep telefonu ve bilgisayar üzerinden internetten haberleri daha hızlı takip edebiliyoruz.

Kütahyada haber ajanslarının yayınladığı haberleri kütahya için tek adreste toplayan kutaahya.com adresi sizlere güncel kütahyanın il ve ilçelerle beraber haberlerini yayınlıyor aynı zamanda kütahyada nekadar firma varsa, firmaların tanıtımı yapıyor.

Kütahyada hepimizin özellikle işine yarayan bir diğer özellik ise, internetten kütahya merkez ve ilçelerindeki nöbetçi eczanelerin yerlerini öğrenmek. Evet kütahyada artık nöbetçi eczaneleri tek adresten görebiliyoruz. http://kutaahya.com/nobetci-eczaneler

Kütahya Haberleri hekerze açık yayınlanmaktadır. Bilgi paylaşımından kaynaklanan yanlışlıklara engel olmak için teklif hakkının korunmasına dikkat etmeliyiz.

Kütahyada Resim ve videoların internet ortamında daha fazla bir yere sahip olabilmesi için çalışma başlattık. Gittiğimiz her yerin resmini veya videosunu çekerek kutaahya.com adresinde yayınlamaktayız.

Örnek vermek gerekirse Kütahya Köyleri, Kütahya Mahalleleri, Kütahya Gezilecek Görülecek Yerleri gibi birçok sayfaya ve bilgiye websitemizden ulaşabilirsiniz.

Kütahyaya katkıda olmak için websitemizde katkıda bulunmalısınız. Her türlü kütahya hakkında bilgi ve belgelerin websitemizde ziyaretçiler tarafından görülmesi için iletişim kısmından bize ulaşarak kütahya arşivine katkıda bulunun.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder